Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mik a legolcsóbb, de ugyanakko...

Mik a legolcsóbb, de ugyanakkor (szerintetek) hasznos Apple HomeKit-kompatibilis okosotthon termékek?

Figyelt kérdés
Egyrészt a véleményetekre vagyok kíváncsi, másrészt pedig kíváncsiságból szeretnék vásárolni valami olyan kiegészítőt, ami hasznos, de ugyanakkor nem túl drága.

2020. jan. 27. 18:07
 1/4 Morzsi007 ***** válasza:
Én Sonoff eszközöket használok, igaz nem teljesen homekit kompatibils, de azzá lehet tenni egy két program segítségével úgy, hogy magyarul is megérti a Siri. Én így használom őket nap, mint nap, pl garázs nyitás, udvarfény bekapcsolás, szobalámpa, ami a falnál van és nehézkes a bekapcsolása meg az erősítőt is ezzel vezérlem, ami talán nem olyan lényeges, de a többi számomra igen. Sonoff Basic-et használok mindehol, aminek darabja Ebayen, Aliexpressen kb 1500Ft. Használtam a bojlernél fogyasztásmérésre Sonoff Pow R2-t, diagrammot készített tökéletesen működött, már nincs szükségem rá, ezért kikötöttem. Ennél olcsóbbat, egyszerűbbet nem igen tudok.
2020. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utánanézek!
2020. jan. 30. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi számít olcsónak?
2020. febr. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazándiból nem a konkrét ár számít, hanem a legolcsóbb(ak) mind közül!
2020. febr. 17. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!