Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell kikapcsolni...

Hogyan kell kikapcsolni Samsung billentyűzeten a felugró betűket?

Figyelt kérdés
Most vásároltam egy új telefont, Samsung galaxy A30s-t, és valahogy sehol nem tálalom a beállítások között (Android 9), hogy hogyan kell kikapcsolni a billentyűzeten gépeléskor a felugró betűket, azaz minden billentyű megérintésekor így előugrik a betű, én ezzel nem vagyok megszokva és fölöttébb zavar. Köszönöm szépen előre is a segítséget!
2020. febr. 2. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Beállítások - Samsung billentyűzet - Húzás, érintés és visszajelzés - Érintéses visszajelzés - Karakterek előnézete. Ezt kapcsold ki

(A billentyűzet felett/alatt/mellett - készüléktől függően - ahol emoticonok stb van, kell lennie fogaskeréknek, ami a billentyüzet beállításaihoz visz, ott keresd a fentieket.)

2020. febr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beállítások - Samsung billentyűzet - Húzás, érintés és visszajelzés - Érintéses visszajelzés - Karakterek előnézete. Ezt kapcsold ki

(A billentyűzet felett/alatt/mellett - készüléktől függően - ahol emoticonok stb van, kell lennie fogaskeréknek, ami a billentyüzet beállításaihoz visz, ott keresd a fentieket, vagy hasonló megfogalmazàst - nekem 10es android van s telón; nem biztos, hogy szóról szóra egyezik.)

2020. febr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, este azt láttam, egyszer sem ment el, amit írtam, most meg látom, duplán. Bocsánat. :)
2020. febr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond és köszönöm szépen. Ahogy egyre újabb az android verziója, annál nehezebben tálalok meg bármit is rajta
2020. febr. 3. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!