Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Konzolvilágról rendeltem egy...

Konzolvilágról rendeltem egy nintendo switchet. Kb. Mikor jön meg? (3 hete rendeltem)

Figyelt kérdés

Kaptam egy emailt hogy bizonytalan az érkezési ideje. 3 hete rendeltem kb. Azóta ugyanott áll mint amikor megrendeltem. Felhívtam őket, azt mondták nem biztosak így nem mondanak semmit. Nektek mikor jött meg kb.?

Esetleg hasonló tapasztalat?



2020. febr. 3. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyan helyről kellett volna rendelni, ahol raktáron van, így nyilván nekik is rossz, nem tudják mikor érkezik be a készlet, valószínűleg csúszik.


Ha előre fizettél, akkor kérd vissza a pénzt, és rendeld meg ahol raktáron elérhető. Ha utánvéttel rendelted, akkor meg teljesen mindegy, szimplán nem veszed át a futártól, de azért legalább egy e-mailt dobj nekik, az emberiség kedvéért.

2020. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az importőrtől függ mikor tudnak az országba beszállítani.

és arra a konzolvilágnak nincs ráhatása.

meg valszeg még az importőrnek sincs hogy megsürgesse.

2020. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én általában ha 4-5 munkanapon belül nem kapok meg egy rendelést akkor megrendelem máshonnan..

neked is már rég ezt kellett volna tenned a várakozás helyett.

2020. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Én 2 hete rendeltem és elegem lett a várakozásból ezért még múlthéten fel is hívtam őket. Egy nagyon bunkó pasas vette fel nekem a telefont aki csak annyit mondott, hogy a következő héten kiszállítják és még csak elnézést sem kért. Szóval erre a hétre sem jött meg és megint felhívtam őket, ahol elmagyarázták, hogy a csomagom győrben van és az ottani kolléga szart rá. Ott hagyta a raktárban mintha nem lenne sűrgős feladni a csomagot, amit megjegyeznék, hogy 1-2 munkanap alatt kötelességük lenne kiszállítani. Szóval ez az én történetem a konzolvilággal meg a kiszállításukkal. Ezért azt a dolgozót meg simán kilehetne rúgni. Megvárakoztat egy kisgyereket, aki már amúgy is 2 éve vágyik egy switchre....
2020. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!