Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nekem most egy sima karórám...

Nekem most egy sima karórám van. Megérné okosórára váltani?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag biztos nem... Nézd meg hogy mit tud egy okosóra és kell-e neked az a tudás. Nekem pl. nem.
2020. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Én pl sosem váltanék. Most vettem automata mechanikust, elég nekem a cseeréptelefobt töltögetni, aztán még majd az órára is figyeljek oda, hogy ne merüljön le. Ezt meg kell hagyni azoknak akiknek unalmas az élete és nincs jobb dolga.
2020. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
*cseréptelefont
2020. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. És ha eltekintünk attól, hogy folyton töltögetni kell, akkor mi a véleményed?
2020. febr. 6. 09:57
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, engem hidegen hagy igazán, egy esetet leszámítva: járunk futni az erdőbe, ott nem lenne rossz egy valami a garmintól, mérni hogy mennyit futunk és merre. Olyat vennék, aminek saját gps-e van, és nem a telefonét használja, így azt nem kell azt is cipelni. Itt hasznos lenne, de napi használatra nem igazán látom értelmét. Legalábbis nálam.
2020. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van okosórám, de őszinte leszek soha nem használom. Sportoláshoz vettem, amihez elég lett volna egy egyszerűbb okoskartötő is... De úgy voltam vele, akkor már legyen több funkciós és vettem egy mindent (is) tudó okosórát. Tök feleslegesen. Nekem kisebb női karom van, nagyon bumszli hozzá. Kényelmetlen. Heti 1-2x tölteni kell, amit vagy elfelejtek vagy nem. Telefonálni például tökéletesen alkalmatlan. A kijelző elég kicsi ahhoz, hogy normális tevékenységet ne lehessen csinálni vele. A pulzust, lefutott kilométert, elégetett kalóriát stb. jelzi. Hol pontosan, hol pontatlanabbul. Az egyedüli amit szeretek benne az az alvás és energia (?) szint mérése. Telefonnal össze lehet kötni és heti nézetben látom, hogy melyik nap mikor feküdtem le, mikor végeztem tartósan ülőmunkát, mikor voltam aktívabb stb. De ahogy írtam ennek ellenére nem győzött meg és végül a szekrény mélyén kötött ki. Esetleg tavasszal majd bicikli túrához lehet előkeresem.


Amúgy sima órát nem hordok, ha az időre vagyok kíváncsi arra ott a telefonom.

2020. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened. Elég jól le van írva, hogy a különböző típusok miket tudnak. Ha neked szükséged van rájuk, ki tudod használni, akkor megérheti beruházni.


Nekem pl nincs szükségem se a puskázásra, se a pulzusmérésre, se alváselemzésre, se telefonkeresőre, se értesítésjelzésre, de még csak az idő mutatására sem, tehát semmilyen órát nem használok. Ilyen egyszerű ez! :)

2020. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én mint (ahogy barátaim mondani szokták, egy darab ittfelejtett XIX. század) Nem javaslom. Egyrészt egy hosszabb túrát az elején még talán kibír, de hónapok múlva már gyengül az akksi. Ha nem téjékozódáshoz kell, akkor, ha tudod merre jártál utólag otthon mindeféle diagrammot, szintprofilt, statisztikát tudsz csinálni. Persze ez esetben pillanatnyi információid nyilván nincsenek a terepen. Ha komolyan csinálod, télyékozódáshoz is kell, akkor sem okostelefon, sem okosóra, hanem ruházz be rendes gps készülékre. A pár ezer forintos okosórát tudtommal pedig annyit érnek, mint egy lehuggyozott sóskifli. . .
2020. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amúgy én karóra nélkül kifejezetten rosszúl érzem magam. De nekem 1 funkció bőven elég (pontos idő). Egyébként meg 15ezer forintnál többet egy karóráért nem vagyok hajlandó fizetni.
2020. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha kicsit is gondolkodtál rajta, akkor vedd meg azt online, amelyik legjobban tetszik.


Ha nem jön be, akkor simán elállhatsz a vásárlástól.

Esetleg így kipróbálsz még 2-3 másik gyártmányt is.

2020. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!