Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10et bonyolult telepít...

Windows 10et bonyolult telepíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet nem értek a telepítéshez, mindig mással csináltattam. Viszont most már nincsen kedvem vinni a gépet sehova, inkább megpróbálom egyedül. Ha van rá esély hogy egy hozzá nem értő tudja e telepíteni?

Sosem használtam win10et, win7 van még mindig, de azt mondják a win10et sokkal egyszerűbb telepíteni.


2020. febr. 9. 09:13
 1/6 Szirty ***** válasza:

Ha nincs komplikáció, akkor egyszerű.

Csak nyomogatod a "tovább" gombot és kész.


Ha komplikáció van (nem bootol, nincs driver, stb) akkor gépészkedni kell kicsit.

2020. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zzzoli ***** válasza:
Gyakorlatilag ugyanaz. Kell egy bootolható telepítő, vagy dvd-n vagy pendrájvon. Biosban beállítod hogy arról bootoljon /USB vagy DVD/, aztán hagyod bootolni. A többi majd jön sorban. Kiválasztod amit ki kell, nyelv stb... meghajtót törölheted, partícionálhatod, utána meg hagyod felszaladni.
2020. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Még annyi hogy már vagy 5 éve nem volt újra telepítve, nem tudom hol vannak a driver lemezek. Gondolom később neten megkeresi drivereket és illesztőprogramokat?
2020. febr. 9. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Alig kell hozza driver, kb. mindent felismer.
2020. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A driver-es témához annyit fűznék hozzá, hogy rossz esetben a lemezen lévő driver-ek nem biztos, hogy támogatják a Win10-et. Utoljára én egy laptopra telepítettem Win10-et. Az a laptop nem sokkal az után lett megvásárolva, mikor a Win10 megjelent, de azt még hivatalosan nem támogatta. Telepítés után nagyjából jól működött a gép, egy dolgot leszámítva: nem lehetett az internetre csatlakozni vele. Se a WiFi nem működött, se kábelen nem tudott csatlakozni a netre. A lemezen amit adtak volt hozzá driver, de az Win10 alatt nem akart települni. Így a hivatalos oldaláról szedtem le azt. Viszont ezt egy másik gépen kellett megtennem és Pendrive-on átvinni, mert ugye netezni nem lehetett rajta. Ha régebbi, Win10 megjelenése előtti géped van, akkor erre készülj fel, mert van rá esély hogy te is így jársz. Nem gyakori ez az eset, de attól még előfordulhat.
2020. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!