Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajánlanátok tabletet?

FizzySunflower kérdése:

Ajánlanátok tabletet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék venni egy tabletet kb. úgy 100 ezer forint alatt ha van annyiért jó minőségű. Szeretném ha gyors lenne, nem állnának le az appjai, rendesen lehet rajta filmet nézni. Leginkább youtube-ra, böngészésre és zenehallgatásra használnám. Lehetőleg ne legyen túl nagy. Nekem fontos a külső megjelenése, tehát legyen egy elegáns és szép külseje. Márkája mindegy igazából. 22l :).

2020. febr. 15. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennyiért iPad 2019, nem szeretem az iOS-t, de mai tablet piac alapján csak azt vennék, ha vennék.
2020. febr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy feltétlen ipad kellene :). Amúgy azért e mellett döntöttem, mert ez kisebb méret mint a laptop, könnyen lehet hordozni, pl szobában is ágyhoz vihetem stb. Bármilyen fajta jöhet.
2020. febr. 15. 00:59
 3/12 anonim ***** válasza:
2020. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, rosszul rakta be a linket
2020. febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lenovo tabletek, 100 alatt, 64gb tárhely, android, 4gb ram, 8 magos proci.
2020. febr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én egy régi Windows-os tabletet használok, amin mindig a legújabb rendszer fut (ez az Androidos tabletekre nem jellemző), és teljesen elégedett vagyok. Ilyeneket már alig gyártanak, azok is drágák. Viszont van itt egy új, bár nem a legerősebb, viszont szerintem nagyon jó ár/érték arányú, nem márkás (Kruger&Matz, lengyel) gép 11,6"-es Full HD IPS kijelzővel (16:9), ilyennel Androidos gép nincs. Bár azt tényleg nem tudom, hogy amúgy jó-e.

[link]

2020. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, jöhetnek még ötletek. :)

Tablet vásárláskor mire kell nagyon figyelni?

Melyik boltban érdemes venni?

Fülest meg hasonlókat gondolom külön kell venni hozzá?

:D

2020. febr. 15. 17:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Amire figyelj: RAM, háttértár, proci. Kevés rammal csak bosszankodni fogsz.
2020. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6 vagyok (windows). Ha noname Androidos tabletet veszel, ne számíts később frissítésre, de egyébként se 1-2 évnél tovább. Néhány további szempont:

- RAM: szerintem 2GB elég a leírt dolgokra, nekem is annyi van

- Háttértár: Szintén nem kell sok ehhez, mondjuk 16GB, persze nem baj, ha van hely.

- Kijelző mérete, felbontása, paneltípusa (lehetőleg IPS legyen - az AMOLED jobb, de 100 alatt új tabletben nincs ilyen)

- Számíthat még, hogy pl. a ház fémből van-e

Amúgy ne csak a fentiek alapján dönts, olvasd el a gyári leírást, keress teszteket, videókat

2020. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia! Én a nemrégiben vásároltam egy Apple iPad 2019-es terméket, és csak pozitívat tudok mondani róla, ha 100 ezer forint környéken keresel tabletet ettől jobbat nem találsz...
2020. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!