Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az baj lenne ha úgy vapelnék...

SmokDaddy kérdése:

Az baj lenne ha úgy vapelnék ha az aksim negatív oldalán egy nagyon pici sérülés van?

Figyelt kérdés

biztosra akarok menni szóval van az efest callámon egy nagyin kicsi alig észrevehető sérülés (nem a fólián)

bej lenne ha úgy használnám?



2020. febr. 17. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sérült akkut ne használj, mert robbanhat.
2020. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Felületi horzsolás nem számít, 18650 zsugorfóliát pedig lehet rendelni Kínából, amivel kulturáltan megoldható.
2020. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kérünk képet és megmondjuk biztosan!
2020. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
itt lenne a kép elég kicsi rajta a "sérülés" (a negatív jeltől kicsit jobbra megtalálható) kép: [link]
2020. febr. 17. 17:04
 5/11 A kérdező kommentje:
egyébként az elöbb fedeztem fel ha bele rakom 1 cellát akkor elkezd kattogni halkan amugy nem szar aksiról beszélünk egy 3000mAh efest cella
2020. febr. 17. 17:12
 6/11 anonim ***** válasza:

én ezt használati nyomnak mondanám inkább, nem sérülésnek.

Ennyi sérülés az én akksijaimon is van amiket a lámpákban használok - évek óta

2020. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Kapcsolóüzemű elektronikának lehet halk kattogása terheletlenül, ami nem hiba.
2020. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
A horzsolásról nem írtam előbb, mert vicckategória.
2020. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez abszolút nem sérült, az én 4 HG2 cellámból 2-nek szintén negatív oldala kicsit be is van nyomódva, minimálisan, de nem gáz, több helyen is kérdezgettem, sajnos van 1-2 mod ami szorosabban tartja, és betudja kicsit nyomni.


Nem rossz az az efest cella, de azért közel nem a legjobb, mondhatni egy újracsomagolt Samsung 30Q, max 60W-ig ajánlott használni 1 cellát.

2020. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
itt van egy ugyan olyan efest cella csak a peremén be van nyomóda továbbá a benyomodástól fel felé egy fekete csík húzodik végig a tetejéig,szerintetek használjam így ecigibe? kép: [link]
2020. febr. 18. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!