Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Epson L382 nyomtató megfele...

Az Epson L382 nyomtató megfelelő egy grafikus számára?

Figyelt kérdés

Fontos lenne számomra, hogy a számítógépes grafikáimat kiváló minőségben tudjam kinyomtatni.

Ha van tapasztalatotok vele kapcsolatban, vagy tudtok róla bővebb véleményt formálni, kérlek írjátok le! Köszi



2020. febr. 19. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
L386-ot vegyél. Ugyanannyiba kerül és wifis.
2020. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tintás kell? A tintással csak a baj van!


- Mindenképpen fontos a színes nyomtatás?

- Akarsz gyakran fotókat (fotópapírra) nyomtatni?

- Színes nyomtatás esetén nagy probléma a drágább nyomtató, ha cserébe a fenntartás olcsóbb?

- Gyakran (legalább hetente) fogsz nyomtatni?


Ha a fenti kérdésekből legalább kettőre NEM a válaszod, akkor én a helyedben lézert vennék!

2020. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Az nem ugyanannyiba kerül, de köszi.
2020. febr. 19. 14:18
 4/11 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm szépen a választ!

Igen, kb heti gyakorisággal kell nyomtatnom, illetve a színes nyomtatás is fontos, mivel színesbe készül sok alkotásom.

2020. febr. 19. 14:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem az van, de nem vagyok elájulva tőle. Nem élénkek a színek, modjuk az is igaz, nem epson papírt használok, hanem sima másolópapírt, de ugyanolyan papírra a canon sokkal szebb. Az viszont meg festékkazettás, nem annyira "olcsó", mint az epson. Az epson doksikat nyomtatgatni még oké, de én nem vennék még egyszer, főleg, ha grafikai munkákhoz kell.
2020. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Huh most nem tudom mi tévő legyek :D

Canont viszont tuti nem veszek, mert azzal megjártam pár éve, direkt kértem az eladótól, hogy grafikai célokra szeretném stb, és hát otthon kipróbáltam, csíkosan nyomtatott..úgyhogy vittem is vissza.


Más márkát tudnátok javasolni ebben az árkategóriában? (45000 körül)

2020. febr. 19. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább dobj még rá egy kicsit, 70 körül már vannak színes lézerek. Az tuti nem fog csíkosan nyomtatni, grafikához jó (fotóhoz nem, de grafikához igen), nem szárad be, nem folyik szét és a laponkénti költség olcsóbb.
2020. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"1. Az nem ugyanannyiba kerül, de köszi."

Igazad van, a wifis egy ezressel olcsóbb:


[link]


[link]

2020. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Canont viszont tuti nem veszek, mert azzal megjártam pár éve, direkt kértem az eladótól, hogy grafikai célokra szeretném stb, és hát otthon kipróbáltam, csíkosan nyomtatott..úgyhogy vittem is vissza."

Online rendelésnél 14 napod van letesztelni.

"Igen, kb heti gyakorisággal kell nyomtatnom, "

Akkor 2x is nyomtathatsz mielőtt visszaküldöd ha nem tetszik.

2020. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as, én 44900 Ft-ért találtam meg az L382-t :D szóval nem olcsóbb, de nem is sokkal több, tény.
2020. febr. 20. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!