Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem régebben egy Hitachi...

Dávid86 kérdése:

Vettem régebben egy Hitachi masszírozó készüléket Japán csatlakozóval? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Íme a vásárolt készülék:

[link]

Vettem egy ilyet, háromszor, de sajnos mind tönkrement, az első 2 1-1 évet bírt, a 3. azonnal bekrepált.

Ez 45W-ig jó.

Kérdésem ha vennék egy ilyet:

[link]

akkor kibírja az üzemelést?

Elvileg 120 volts, 60 Hz, 10 watts. De jártam műszaki boltokban ahol legalább 500W-ost ajánlottak.

Annak elég magas az ára, a 300W, az is jóval több mint a 45W-os, amiket elfüstölt eddig.



2020. febr. 20. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:

"Vettem régebben egy Hitachi masszírozó készüléket Japán csatlakozóval?"

Gondolom, igen...

2020. febr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Kérdésem ha vennék egy ilyet: ... akkor kibírja az üzemelést?"

Vagy igen, vagy nem, de a vagy az biztos.

Ha az eredeti is megnyekkent, akkor hogy adjunk neked garanciát az általában hulladék minőségű utángyártott lomokra?

Helyette inkább tegyél egy próbát, vegyél olyat, amihez nem kell adapter.

Javasolnám hogy nézz szét a vaterén, ott is árulnak ilyen masszírozót, eu csatlakozóval, de a válaszíráskor éppen nem működött a rendszerük.

2020. febr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!