Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan lehet kangertech subox...

Honnan lehet kangertech subox mini c elektromos cigarettához porlasztót venni?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vettem egy kangertech subox mini c-t és elhasználódott a porlasztója.

2 dohányboltban voltam és azt mondták nem lehet itthon kapni.

Néztem webshoppokat is de sehol se volt raktáron.



2020. febr. 23. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sashalom hév megállónál van egy dohánybolt. Úgy néz ki, mintha lebombázták volna. Na ott minden van, ne tévesszen meg a lepusztult homlokzat.
2020. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az elég messze van, de köszi a választ!
2020. febr. 23. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem találtam 2020 után a Kangertech tartályomhoz porlasztót, végül azt hiszem a vaterán találtam olyat, akinek még volt raktáron. Vettem pár bobozzal, mert jó áron volt. Még most is van belőle pár darab. Érdemes az apróhirdetésekben keresgélni. Az van vele, hogy olyan silány szar minőségűek a Kangetech termékek, szivárognak (tele az internet különböző tákolásos megoldásokkal a probémáira, még az újabbak is folynak, az állítólag szivárgásmentesek is), hogy az emberek inkább más megbízhatóbb gyártmányt vesznek, ezért a shopok sem rendelnek már. Van egy Kanger tartályom, ha elfogy az utolsó porlasztó is (a porlasztók is szarok egyébként, nem csak a többi alkatrészük), akkor dobom a kukába ezt az ipari hulladékot. A mod alatta szerencsére már nem Kanger, hanem egy minőségibb darab, az megmarad.
febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!