Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megeri macbookot venni atlag...

Megeri macbookot venni atlag felhasznalonak?

Figyelt kérdés

Macbook air-t neztem ki, csak atlagfelhasznalasra kellene, jatekra van pc-m, szoval arra nem hasznalnam.

Reszletre vennem, igy nem egybe adnam ki ra a penzt.


2020. febr. 24. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2020. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2020. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sem.
2020. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
A Macbook nagyon jó gép. Prémium összeszerelés, (nem gagyi műanyag, hanem alumínium) jó hardver. Az akkuja minden másnál többet bír, a képernyője egészen különleges. Mellette még kompakt, jól hordozható. Plusz nem kell hozzá operációs rendszert venni, mert alapból jár hozzá a sajátja.
2020. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Ja, még annyit! Az első három azért írja, bármilyen alátámasztás nélkül, hogy nem éri meg, mert nekik 80 ezres, használhatatlan laptoppal kell vesződniük, és úgy vannak vele, ha nekik nem lehet prémium kategóriás noteszgépük, akkor másnak se legyen.
2020. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Ja, irigy vagyok az Acer Nitro 5-tel.

Köszönjük a konklúziót. :D

Egyébként meg nem illik más leszólni azért, mert lehetséges, hogy olcsóbb gépe van.

Látszik, hogy pénzzel törölték ki a segged is...

2020. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
A nevelés meg elmaradt.
2020. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Na meg a f...t fogom itt neked bizonygatni. Nem te vagy a srác, aki arra verte, hogy neki 400 ezres iphoneja van?


Tessék, indoklás: a MacBookok jó gépek, munkára.

Átlagfelhasználónak szerintem felesleges, hacsak nem valami elkényeztetett p.cs, aki a másodpercnyi előnyre gerjed.

2020. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

"Na meg a f...t fogom itt neked bizonygatni."


Rögtön gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz a válasz. :) Tőletek ez megszoktam. Nem vagyok srác, 40 éves vagyok.


Ha meg a kérdező Macbookot akar venni, mert van rá pénze, akkor nektek miért fáj ez? Macbook Air biztos, hogy nem munkára való, hanem átlag felhasználásra. Kevered a Macbook Pro-val!

2020. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

"akkor nektek miért fáj ez"

Nem fáj, véleményt írtam.


"Rögtön gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz a válasz."

Örülök.


"Nem vagyok srác, 40 éves vagyok."

Ja, te voltál.

2020. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!