Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet vírusos a telefonom?

Lehet vírusos a telefonom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap kaptam egy üzenetet az egyik barátomtól, amiben egy link volt egy videóhoz. Én hülye rányomtam, amikor egy facebooknak tűnő oldalra irányított és azt akarta, hogy jelentkezzek be.

Itt már nekem is feltűnt, hogy nem stimmel, ezért gyorsan kiléptem és töröltem az üzenetet.

Utána néztem a dolognak és van, ahol azt írták, hogy ha nem jelentkezem be azon az oldalon, akkor nincs baj.

Ez igaz?

Tud valaki erről valamit?


2020. febr. 26. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vírus volt, hanem adathalász kísérlet, ha bejelentkezel akkor megszerzik az adataid.
2020. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ha az valakinek segít, valami usayoutubethailand volt a link neve.

2020. febr. 26. 15:27
 3/3 firehawk_3 válasza:
Valószínűleg nek vírus volt, de ha van a telefonodon víruskereső, akkor azt futtasd le, a biztonság kedvéért.
2020. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!