Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kell az óra szíja olyan...

Miért kell az óra szíja olyan laza legyen?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen azt írják/mondják, hogy a fém szíjas karóra szíja annyira kell szoros legyen, hogy az egyik ujjam beferjen a kezem és a szíj közé. Viszont nekem nagyon vékony csuklóm van, és ha befér az ujjam, akkor mindig lötyög a kezemen, ami zavaró ha csinálok valamit. Összébb vettem, így már szorosabb, viszont nem fér be az ujjam egyáltalán szinte. Mozogni mozog a karomon, de kb olyan mint egy bőr szíjas óra.

Így miért nincs jól, mi baja lesz?



2020. febr. 28. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyáron meg szorítani fog.
2020. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"... lötyög a kezemen, ami zavaró ha csinálok valamit. Összébb vettem, így már szorosabb, ..."

Probléma megoldva.

2020. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert elszorítja a vérkeringést nyáron meg megdagad a csuklód akkor pláne. Ha persze nem kell szemeket kivenned mert nem olyan fajta vagy van micro-adjust akkor állítsd mindig kényelmesen szorosra. De ez inkább azoknak van akiknek van egy tucat fémszíjas órája és nem fog szemeket ki be rakni mindegyikben pár havonta.
2020. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!