Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fent van de mégis "elküldve"...

Fent van de mégis "elküldve" van csak az üzenetem a messengerben. Ez mi?

Figyelt kérdés
Nincs kézbesítve, azaz a kör és a pipa csak a szürke, és ami a körben van az vagy fekete vagy fehér (attól függ, bekapcsoltam-e a sötét módot). Elküldve van csak az üzenetem, miért? Pedig fent van látom.
2020. márc. 16. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az illeto kikapcsolja a netet, akkor is par percig meg aktivnak mutatja ot a messenger. Legalabbis en igy tapasztaltam.
2020. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Meg van olyan is hogy szarakszik a net vagy a wifi és emiatt van ez. Én ezt is tapasztaltam. El fog menni hamarosan az üzed.
2020. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez még akkor lehet, hogyha az illető lenémította a beszélgetést.
2020. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as nem hinném. Az csak annyi szerintem hogy neki nem jelez a telefon. De ez nem befolyásolja az üzenet megérkezését.
2020. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A messenger full megbízhatatlan az állapotjelzés terén. A múltkor éjjszakásban, az egyik kollégát hívta a párja, hogy lehet feltörték a fiókját, mert folyamatosan azt mutatja, hogy fenn van, miközben mobilnettje nincs is. De nem törték fel, csak simán beragadt. Én is elérhetőnek láttam, egyik pillanatban még azt mutatta, hogy X órája volt, majd váltott elérhetőre. Ilyen volt egész éjjel.
2020. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, amúgy vettem észre olyat én is kb 2-3 hónapja, hogy amikor barátnőmnél voltam és fent voltam ott is kb 2 percre aztán meg kiléptem a telóból és 1 óra múlva és a gépen elérhetőnek látszódtam. Aztán felléptem megint a telefonomra és megint kiléptem (lezárztam a kijelzőt) és rá 3 perc után már nem lettem elérhető. Valamit elrontottak a szerkesztők szerintem. Meg a beceneveket és a hangulatjeleket is állandóan alapra állítja.
2020. márc. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!