Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Időkapcsoló 15sec? Megoldást...

Időkapcsoló 15sec? Megoldást keresek arra, hogy egy 220v-os eszköz (szivattyú 65watt),15 másodpercig működtessek, majd ugyan ennyi ideig szüneteltessem a feszültség alól. Egyértelműen, ha kérhetek, nem vagyok villanyszerelő.

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 16:36
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A konnektorba dugható digitális időzítők 1 perc felbontásúak, már amiket én láttam.

Rövidebb időzítésre a kínai oldalakról is lehet rendelni timer modulokat, ami relével kapcsol, 12 V vagy hasonló tápot külön igényel, vagy lehet rajta tápegység is.

De ennek bekötése, kiépítése némi szaktudást igényel.

Vagy vannak még a villanyszerelésben használatos, sínrendszerű időzítők is, de azt is be kell kötni valakinek.

2020. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézelődj.

2020. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!