Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire használható villamosm...

HozenTroger05 kérdése:

Mennyire használható villamosmérnöki karon Macbook? Mennyire kompatibilis a programokkal? Esetleg aki használ, mik a tapasztalatok vele?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Magadat szívatod. Én nem használom, de alapvetően Windows ajánlott. Virtuális gép sokszor elég, bár megvannak nyilván a hátrányai.

Most kezdenek rászokni, nagyon helyesen, hogy virtuális gépeket csinálnak, amiket igényelhetsz, és távoli asztallal elérhetsz. Így nem kell mindenkinek személyes licensz. Ekkor nyilván mindegy a te oprendszered.

(BME)

2020. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elő szokott fordulni, hogy hirtelen kell valamihez egy random program. Ezek többsége csak Windowsra van megírva. Igaza van az előttem szólónak, csak feleslegesen szívatnád magad. Egy ideig Linuxoztam egyetem alatt, volt fent mellette Windows is, de egy idő után annyit használtam a Windowst, hogy inkább visszaváltottam rá. Tényleg nem éri meg valamire egy egész délutánon át keresgélni a maces/linuxos megoldást, miközben Windowson negyed óra lenne az egész.
2020. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!