Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hamar uRage xstr3am evolution...

Hamar uRage xstr3am evolution mikrofon halk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Karácsony környékén vettem egy Hama uRage xstr3am evolution mikrofont és azóta próbálgatom is, működik meg minden, de már a legeleje óta fenn áll a probléma, miszerint nagyon halk, próbáltam már mindent, de egyszerűen nem lehet kihangosítani, éppen hogy suttogást hallanak azok, akikkel beszélek. Vezérlőpultban elvileg van egy olyan menüpont a mikrofonnál, hogy dB erősítés, nos, ilyen egyáltalán nincs, Windows reinstall után sem, más mikrofonnál viszont gond nélkül működik, tudom növelni a dB-t, a probléma egyébként nem csak nálam jelentkezik, bár a tesztek és hasonlók mind jót mondanak róla, valójában nem én vagyok az első, aki felfedezte ezt a "kis apróságot".


Mit tudnék tenni? Előre is köszi a válaszokat!



2020. márc. 23. 17:22
 1/5 anonim válasza:
Ja igen azt kifelejtettem, hogy előny, ha viszonylag hangos
2020. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem eltévedtél..
2020. márc. 23. 17:55
 3/5 anonim válasza:
Bocsi rossz helyre írtam XD
2020. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D
2020. márc. 24. 16:05
 5/5 anonim válasza:
Nekem is nagyon halk, és nem tudok vele mit kezdeni, nekem valhogyan megoldódott?
2020. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!