Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszaállítani?

Hogyan tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés

A laptopomat és a TV-t próbáltam képernyőtükrözéssel összekapcsolni, de mivel így nem sikerült, nézetet váltottam. Arra mentem, hogy a laptop képernyője csak a tv-n látszódjon, és a laptopon ne legyen semmi. Mivel így sem sikerült, ebből a módból csak a laptop újraindításával tudtam kilépni. És bárhányszor próbáltam, mindig ebben a módban kapcsolódott össze a két eszköz, vagyis a laptopomon nem volt kép. (mondjuk a tvn sem, de az más kérdés) Akkor szerintetek ezentúl csak azt a képernyőmegosztási módot fogom tudni használni? Mert ugye amint kapcsolódok, automatikusan a laptop elsötétedik, és írányíthatatlanná válik. Nem tudok szabadulni ettől soha többé? (ha pl máskor képernyőtükrözést/átívelést akarnék) hogyan lehetne kiküszöbölni ezt a problémát?


Ui.: bocsánat a megfogalmazás miatt, de máshogy nem tudtam.



2020. márc. 24. 23:20
 1/1 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Lehetne éppen csökkentett módban is operálni, de előbb próbáld ki: indítsd el a rendszert, várd meg, míg bootol.

Utána Win+P billentyű lenyomása egyszerre.

Jobb nyíl gomb egyszer.

Enter.

2020. márc. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!