Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az alza.hu tényleg szállít ki...

Az alza.hu tényleg szállít ki hétvégén? És ha igen akkor azt hol lehet beállítani?

Figyelt kérdés
Azt reklámozzák hogy hétvégén is kiszállítanak,de erről semmi konkrét infót nem találtam az oldalukon,a szállítási módok között nincs ilyen opció...

2020. márc. 26. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Budapesten 150 perc alatt kézbesítünk (raktáron lévő termékeket)

Alzaboxból a rendelés napján fel tudod venni a csomagot (amennyiben a rendelés 15:00-ig megtörtént)

A rendelés állapotát online követheted

Hétvégén és este is kézbesítünk

A szállítási módot a kosárban lehet kiválasztani

2020. márc. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Valóban gyors a szállítás náluk, ha van raktáron. Nekem mondjuk aznap még nem, de másnap reggel már ott volt az Alza-box-ban, pedig 2 napot írtak, úgyhogy pozitív.
2020. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na akkor végül is kamu az egész.1. nem vagyok budapesti 2.nem boxba hanem házhozszállítást akartam.Mivel a munkám miatt napközben nincs senki aki átvegye nem tudok rendelni,pont az lett volna a lényeg h pl.szombaton hozták volna ki természetesen felárért...A reklámban is az van h hétvégén is szállítanak,szó se volt róla h csak budapesten,mellesleg ennek az országnak nem budapest a neve ,máshol is élnek ám emberek...
2020. márc. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!