Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
Lidlipú nevű felhasználó kérdése:

Az alza.hu tényleg szállít ki hétvégén? És ha igen akkor azt hol lehet beállítani?

Azt reklámozzák hogy hétvégén is kiszállítanak,de erről semmi konkrét infót nem találtam az oldalukon,a szállítási módok között nincs ilyen opció...

Kérdések hasonló témákban: posta, szombat, hétvége, szállítás, futár, Alza

márc. 26. 06:59  Privát üzenet  

A válaszok

Budapesten 150 perc alatt kézbesítünk (raktáron lévő termékeket)

Alzaboxból a rendelés napján fel tudod venni a csomagot (amennyiben a rendelés 15:00-ig megtörtént)

A rendelés állapotát online követheted

Hétvégén és este is kézbesítünk

A szállítási módot a kosárban lehet kiválasztani

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 08:02 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Valóban gyors a szállítás náluk, ha van raktáron. Nekem mondjuk aznap még nem, de másnap reggel már ott volt az Alza-box-ban, pedig 2 napot írtak, úgyhogy pozitív.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 26. 09:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na akkor végül is kamu az egész.1. nem vagyok budapesti 2.nem boxba hanem házhozszállítást akartam.Mivel a munkám miatt napközben nincs senki aki átvegye nem tudok rendelni,pont az lett volna a lényeg h pl.szombaton hozták volna ki természetesen felárért...A reklámban is az van h hétvégén is szállítanak,szó se volt róla h csak budapesten,mellesleg ennek az országnak nem budapest a neve ,máshol is élnek ám emberek...

# 3/3Időpont márc. 26. 17:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemrégiben vettem egy HyperX Cloud2 Pro fejhalgatót. De nem olyan a hangzása mint másoknak. Valaki segítene beállítani? :D (minden megvan hozzá)
Multiméterben levő pici potmétert mennyire kell beállítani?
Finlux tv-nk van és t-home dobozunk! Bekapcsoljuk a tv-t és egyszerűen egy antenna tányér jelenik meg egy x-el! Hogy tjdom beállítani rajta vissza az adást?!
Finlux tv-t vettünk egy hónapja. Telekomos-co 1000 egységes doboz lett bekötve hozzá. És a felnőtt tartalmat nem adja be! Hogyan lehet beállítani hogy elérhető legyen? Szórakozó,...
Hogy kell beállítani az HBO-t a mostani kódolatlan hétvégén, hogy látható legyen?
Hogyan bírom beállítani, hogy hétvégén ingyen hívhassak Vodafone-osokat?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!