Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi lehet a router baja, hogyan lehetne orvosolni?

UPC-s routerünk van, amihez hiába csatlakoztatok ethernet kábelt, nem működik.

A 3. port folyamatosan zölden világít (nem villog), akármit csinálok.

Több kábellel és géppel is ki lett próbálva, de nem jó a vezetékes net...a wifi jó! UPC nem látott a központból hibát. Hogyan lehetne orvosolni és mi lehet a hiba?



Kérdések hasonló témákban:
internet, router, hiba, ethernet, idegesítő, port, modem, UPC

  márc. 26. 18:08  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet nem jó a kábel.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 26. 18:14 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Több kábellel is próbáltam, és az egyik kábelt előtte máshol használtam és nem volt vele baj.

# 2/6Időpont márc. 26. 18:15 Privát üzenet

Akkor esetleg az eszköz hibás vagy pedig a port csatlakozója.


Így láttatlanban jobb tip nincs.



A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 26. 18:29 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

ha nem villog akkor megfagyott

próbáltátok újraindítani a routert?

esetleg ha lehet nyomjatok neki egy resetet



A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 26. 19:01 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Akkor is világít, amikor nincs benne kábel? Másik portban jó?

Egyébként hogy a központban nem látnak hibát, az nem jelent semmit.



A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 27. 06:13 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
P.O.C. nevű felhasználó válasza:

A routerbe az integrált switch a halott. Ez a központból nem látható úgyse, csak annyit lát hogy van internet kapcsolat és stabil, a helyi hálózatot viszont tudja teszteli ez biztos.

Szóval kérj cserét, de ne hagyd magad ezzel a szöveggel lerázni megint.



A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 27. 19:17 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Jelenleg lent van a nappaliban egy ZTE router. Itt az emeleten a gépembe be van dugva egy wifis usb adpater ami kb 5-6 mbps-os letöltési sebességet produkál. Ethernet kábelt nem...
Wifi-s csatlakozásnál sárga háromszög jelenik meg jelerősséget mutató ikonnál. Hogyan tudom ezt orvosolni?
A routerem TL-WR841N szűkíti az internet keresztmetszetet mert a router közbeiktatása nélkül megvan a 120 MB letöltés ha bekötöm a routert a letöltési sebesség leesik 90 MB-re az...
Melyik router tudná orvosolni a problémámat?
Friss TL-WR740N routerem kb 2Mbittel megy a 15mbites adsl-en (t-home), ezt hogy lehet orvosolni?
Van egy Asus RT-N12+ típusú routerem, de viszont nem tudok belépni a grafikus interface-be, és mindig az url-ben 0. 0. 0. 0-át ír ki. Mit tudok csinálni, hogyan tudom ezt orvosolni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból








Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!