Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gyenge laptopon melyik minecra...

LuckeY-ista kérdése:

Gyenge laptopon melyik minecraft veryiót javasolnátok? 60fps nem lenne rossz

Figyelt kérdés

core2duo p8400 2.26ghz

4gb ram

geforce 9300g ms 256mb


vagy ha nincs valami tulélő nyitott világu játékot mondjatok már légyszi the forestel próbálkoztam de az szaggat meg a tomb raider 2013 is bár az nem annyira


2020. márc. 29. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami korai 2012 körüli kiadás, abban kevesebb dolog van, de kissebb a gépigény
2020. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy mennyi hasznát veszed a válaszomnak, de elmondom, hogy mi hogy csináljuk a barátnőmmel.


A laptopja kb. annyit tud, mint a tied, vagy lehet, hogy valamivel még többet is. Minimum grafikán megy rajta a játék, de mocskosul melegszik, szóval elvetettük az ötletet.


Viszont az NVIDIA csinált egy ilyen játék stream rendszert, ami arról szól, hogy egy másik gépen fut a játék, és arról közvetíti neked a képet és a hangot. Szóval végül csak annyira fogná a laptopodat, mintha egy nagy felbontású Youtube videót néznél. Azaz feltolhatnád maxra a grafikát, és röhögve vinné a 120 fps-t is. Csak jó netkapcsolat kell hozzá, bár ott sem a sávszél számít, hanem hogy stabil legyen.


Na de jön a fekete leves, mert sajna ez nem ilyen egyszerű:

1. Eredeti játék kell hozzá, méghozzá a Java Edition, mivel ez fan fent a GN-on. 8800 Ft

2. Geforce Now előzifizetés kell hozzá(?)

Ide azért tettem egy kérdőjelet, mert korábban én erre lecsaptam, így 5 dollár/hóval elég jól jártam. Mostanra viszont ez az ajánlat "elfogyott". Így csak a sima, ingyenes verzió maradt, ami arról szól, hogy csak egy órát tudsz egy huzamban játszani, utána újra be kell lépned. Ez még nem is lenne vészes, a gond azzal volt akkoriban, hogy órákat kellett várni, hogy sorra kerülj, és játszani tudj egy órát. Nevetséges szitu volt, szóval elég hamar az előfizetés mellett döntöttem. Na de most ugye elég gáz lenne, ha csak a sorbaállás lehetősége maradna, szóval szerintem ez a probléma már azóta megszűnt. Vagy legalábbis remélem. Mindenesetre érdemes feliratkozni, mert hátha lesz még ilyen előfizetésre lehetőség.


Továbbá mi azt csináltuk, hogy megvettük 2 példányban a játékot, "előfizettünk" 2 felhasználóval a GN-ra, és béreltünk egy Realm-et a Minecraft-hoz 7 dollár/hó-ért. Szóval a végösszeg úgy jött ki, hogy erre a hónapra 20.000 Ft volt, de csak azért, mert megvettük a játékot 2 példányban, viszont az megmarad örökre. Végül is ez 1 játék ára, ha a maiakat nézzük, szóval nem vészes. Illetve ha a GN elkezdi felszámolni a feliratkozás árát, akkor havi 5600 Ft lesz 2 főre, szóval össze lehet dobni rá a pénzt.


Nem a legjobb megoldás, de olcsóbb, mint egy új laptop, és a GN még egy csomó másik játék futtatását is lehetővé teszi. Szóval szerintem mindenképp jó dolog. Remélem valamit azért segítettem. :)

2020. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!