Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezekben az időkben megéri...

Ezekben az időkben megéri számítógép alkatrészeket vásárolni, vagy a vírus után csökkenhet az áruk, és akkor jobban megéri?

Figyelt kérdés
Ugyan lehetetlen kiszámítani, hogy mikor ér véget a járvány, de még is az a kérdésem lenne, hogy ti mit tanácsolnátok? Akár most is összerakhatnék egy új számítógépet, vagy megérné várnom? (egy lehetőleg elég drága számítógépről beszélünk)

2020. márc. 31. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

mi az elég drága?

én március 11-én rendeltem cirka 300k ért gépet és most gyorsan összeadtam 13k-val drágábban tudnám megrendelni ugyanazokat az alkatrészeket.

Az biztos, hogy még jónéhány hónapig nem fog csökkenni az alkatrészek ára.

Ha kell a gép azt mondom rendeld meg. Nem tudhatjuk mi lesz még itt, én úgy gondolom, hogy még nagyon sokáig csak befelé megyünk ebbe a történetbe és majd örülünk ha a karácsonyi szezonra is lesz mindenből elég és elfogadható áron.

2020. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Imrus.

Ha kell a gép, vedd meg. Ha nem, akkor ne vegyél semmit.

Az árakat meg majd meglátjuk.

De ha világszerte minden termelés leáll jobbára, az a készlet csökkenését és az árak emelkedését hozza magával.

2020. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!