Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hiba Kód:43,45 Ismeretlen USB...

DDáviDD_offical kérdése:

Hiba Kód:43,45 Ismeretlen USB eszköz ( sikertelen eszközleíró - kérés) Hibát hogy lehet elhárítani?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött ez az egész hogy elvittük a számítógépemet szervizbe hogy a bedöglött vízhűtést kicseréljék meg a hang kártya sem működött mert nem volt feltelepítve vagy mi meg az alaplap jack bemenetei sem működtek és az valamit fel kellet telepíteni vagy mi még megnézte az előlapi bemeneteket is de azt ki kellet volna cserélni és nem tudta mert nem volt hozzá alkatrésze de miután ezeket megcsinálták tényleg működnek viszont azóta kb 10 mp ként kiírja hogy Ismeretlen USB eszköz bemegyek az eszközkezelőbe és ott írja az egyik USB re ami eltűnik és újra megjelenik folyton ezeket a hibakódokat. Kihúztam mindent a gépből de továbbra is megjelent és frissítettem a gépemet a legújabb verzióra de ugyan azt csinálja. Nem tudom mi lehet a gond.

2020. márc. 31. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Vissza kell vinni a szervizbe és elmondani ugyanezeket.
2020. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát az lesz....
2020. márc. 31. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!