Elektromos gitár?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 évvel ezelőtt 2 évig gitároztam, sima alap gitáron. Utóbbi időbe megjött a kedvem, hogy rendesen, újra megtanuljak gitározni. (Elnézést, hogy semennyire nem értek már hozzá, elnevezéseket se tudom, próbálok mindent érthetően írni. Ha valamit kihagynék, kérlek szóljatok!)

Ha sikerülne újra belejönni a gitározásba, akkor vennék egy elektromos gitárt. Nem tudom, számít-e, de rockot/metált játszanék. Nincs arra szükségem, hogy nagyon jó gitár legyen, max annyi, hogy elfogadható minőségű és minden lehetőséggel rendelkező legyen. Nem kell erősítő, vagy extra kiegészítő, gépen gitar provak gyakorolnék csak magamnak.

Egy ilyen gitárt újonnan milyen árba tudnék beszerezni? Esetleg példát tudtok küldeni, vagy pár hasznos tanáccsal ellátni?



2020. ápr. 1. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyen rá 100ezer forintod. Használtan vegyél. Nem jó számítógépen gyakorolni, kell egy olcsócska kombó.


gyakorlat: https://www.youtube.com/results?search_query=git%C3%A1rozni+..

2020. ápr. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem jó számítógépen gyakorolni, kell egy olcsócska kombó."


Baromság. Egy olcsó kombónak szr hangja van. Számítógépre kötve meg jó, és sokféle. Csak ki kell választani a megfelelő programot.

2020. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2! Nem szeretnék százezreset venni, mert ha nem jönne be, nagy pénzkidobás lenne. Gépes használathoz elég lenne egy 40.000 Ft körüli, esetleg olcsóbb? (Gitar pro 7.5 programot gondoltam használni)
2020. ápr. 3. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a 40ezer esetleg olcsóbb, mindenképpen rossz ötlet. Ha használt talán k lehet fogni egy használhatót, de ezeknél nem a megszólalás, hanem inkabb a játékérzet, kényelmesség stb a hiba. De egy 60 körül használtam egész értelmes gitárokat ki lehet fogni. Ha pedig van egy normális fejhallgatód, vagy stúdió hangfalad akkor egész jó hangzásokat elérhetsz szoftveresen is.
2020. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!