Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Játékhoz, online csevegéshez...

Játékhoz, online csevegéshez milyen mikrofont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Alapból azt se tudom mit akarok. Headsetet (teljes fejes fülest mikrofonnal), vagy webkamerát amiben van mikrofon, esetleg konkrét mikrofont amit asztalra lehet szerelni. Melyik éri meg jobban, melyik bírja tovább, és azon belűl melyik típusnak van a legjobb ár érték aránya?

2020. ápr. 2. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

játékhoz praktikus jó minőségű kényelmes headsetet használni, de nekem külön van az asztalon egy mikrofon, mert a headseten lévő zavar ivás/evés esetén :D

azt, h milyet vegyél, az az erre fordítandó kerettől függ

2020. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel most sok elmegy a setupra monitor, gép, asztal stb max 10 ezerre gondoltam. Nem tudom ilyen árba van e ezekből használható ami nem torzít hangot mintha kaputelefonból beszélnék, illetve nem törik meg a kábele 1 hét után.
2020. ápr. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!