Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebookon már nincs lehetőség...

Facebookon már nincs lehetőség arra h lássam miket lájkolgatnak az ismerőseim?

Figyelt kérdés

Több évvel ezelőtt volt fb-m és akkor volt egy ilyen ticker (percről-percre sáv) amiben lehetett látni hogy mások mit csinálnak. Pl hogy hozzászóltak valamihez, vagy belájkoltak valamit - és egyből jelzett.

Most újra regisztráltam, és vártam hogy megjelenjen ez a sáv. Azt hittem aktiválódni fog, de mivel 200 ismerős után sem történt semmi, ezért utánanéztem.. Így derült ki számomra hogy kikapcsolták pár éve ezt a funkciót.

Más kiegészítő, vagy megoldás nincs ? amivel nyomon tudnám követni az ismerőseim tevékenységeit..?



2020. ápr. 4. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Adatvédelem.

És nagyon helyes szerintem, hogy nincs. Ne leselkedjen utánam senki ilyen szinten.

2020. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
# 1 Köszi. Értem. Akkor jó. Ha engem se tudnak már így figyelni - akkor nem zavar hogy már nincs. Sőt ez esetben én is inkább örülök neki ;)
2020. ápr. 4. 15:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnak. :)
2020. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Huhhh, akkor lehet, hogy én vagyok Zukkerberg? Nekem az idővonalam másból sem áll, mint az ismerősök tevékenységeiből.
2020. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megosztott tevékenységeiből, nem?

Azt nem látod, hogy valaki lájkolt valamit, vagy kommentelt egy oldalon. Csak azokat a dolgokat látod - elvileg - amit direkt megosztott. Nálam legalábbis így van.

2020. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy felnőttem én is, úgy nőtt fel a facebook is, de sajnos rossz irányba. Tinikoromban imádtam, tényleg egy vagány, barátkozós, ismerősökről és barátokról szóló oldal volt, ami pörgött állandóan. Most meg már csak egy túlhevített hírfolyam, sok okoskodással, reklámmal, ahol a barátok, ismerősök már nem mernek feltenni semmit, meg ha fel is tesznek valamit, akkor a hírfolyam háttérbe szorítja őket. Kár érte.
2020. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tavaly volt még egy olyan lehetőség, ha Kiss Péter által kedvelt fotókat akartad megnézni, hogy beírtad, hogy "photos liked by Kiss Péter", és kiadta (ha ismerősöd volt), de most nekem ez se működik.
2020. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az a nagy helyzet h tényleg nincs már percről-percre sáv - viszont valahogy mégis látják mások hogy mit csinálok.

Tegnap este egy oldal (drogriporter) által megosztott tartalomra - írtam egy kommentet.

Ez egy olyasmi volt amit nem nagyon akartam hogy az ismerőseim lássanak, de mivel senki más olyan nem "kedvelte" ugyanezt az oldalt - gondoltam nem lehet gáz. (Nem így lett..)

Ma már olyan ismerőseim is lájkolták, reagáltak a hozzászólásomra - akiknél látszólag semmilyen kapcsolat nincs - az oldallal.

Tehát valahogy a kedves fb bedobta nekik h írtam oda egy hozzászólást.

Hiába nincs már az a sáv - semmi nem változott...

2020. ápr. 6. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem látok ilyet az ismerőseimtől, és az én bejegyzéseimre se szoktak "illetéktelenek" reagálni.

Akkor te beállítottál (vagy nem kapcsoltál ki) valamit, ami miatt mindent megosztasz, vagy a fene tudja...

2020. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kommenteket feldobhatja, lájkolásokat nem. Illetve oldalkedveléseket igen.

A "photos/posts liked/commented by xy" lehetőséget én nagyon sajnálom, hogy kivették. Értem, hogy adatvédelem, de akkor is.

2020. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!