Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nincs internet (Biztonságos)...

Nincs internet (Biztonságos) Windows 10?

Figyelt kérdés

A laptopom látja a Wifiket, de ha csatlakozók hozzájuk, akkor azt írja, hogy Nincs Internet (Biztonságos). Ezért hogy legyen netem telefonról osztottam meg a netet kábelen keresztül.

Mindenki más hozzá tud csatlakozni a nethez (a telefonom is) , csak a laptopom nem.


Próbáltam visszaállítani a Windowsot korábbi mentésekre (restore pointtal), újraindítani a routert, bekapcsolni a repülőgép üzemmódot, majd újraindítani a router és kikapcsolni a repülőgép üzemmódot. A tűzfalat is próbáltam kikapcsolni, bekapcsolni, és a driverek is a legfrissebbek.


Mit tudnék csinálni? Kérlek segítsetek!



#Windows 10 #Nincs Internet (Biztonságos)
2020. ápr. 6. 12:36
 1/2 A kérdező kommentje:
...,de ha csatlakozok* hozzájuk...
2020. ápr. 6. 12:39
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani, valamilyen diagnoztikát futtattam, mert azt írta, hogy nem tud csatlakozni az IPhez vagy valami ilyesmit.
2020. ápr. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!