Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Azzal a kérdéssel fordulnák...

Azzal a kérdéssel fordulnák hozzátok:Hogy ha a számolási érték az eredetitől két tízedes helyi számjegyben eltér Van pont levonás?

Figyelt kérdés
Nem mintha érdekelne,de a pontok kellenek. Mondjuk 20,53 mA helyett a 20,36mA re jönn ki.
2020. ápr. 6. 17:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem olvastam utána a szakmai vizsga szabályzatnak, de szerintem ez is gondot okozhat.
2020. ápr. 6. 17:47
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert elolvastam a szakmai vizsga írásbeli szabályairól szóló követelményeket, de egyik pontban sem találtam leírva a pontos megoldásnak számító pontokat. Nah mindegy majd kiderül
2020. ápr. 6. 18:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Addig gyakorlom amíg minden nem lesz pontos eredmény.
2020. ápr. 6. 18:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként az egyetemi vizsgákhoz is sok sikert kívánok ha nem halasszák el őket. Nekem sosem fordult meg a fejemben,mert már lusta voltam arra is hogy egész nap a könyvet bújjam reggeltől estig.
2020. ápr. 6. 18:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom 80% nekem 50% most jöhetne a Republictól Neked könnyű lehet. De sok sikert kívánnok mindenkinek.
2020. ápr. 6. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Én matekos vagyok, és azt mondom, hogy 2x2= 4, és nem 3,8, vagy 4,2
2020. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké oké de felebb vagy lejebb kerekítesz oké megértem. Akkor ezek szerint az 😅
2020. ápr. 6. 23:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerettem a matekot, de nekem a kedvencem témám Trigonometria volt és hát számolásoknál csak a másodfokú egyenletek mentek jól. Meg az egyenletek intervallumon való ábrázolással sem volt gondom csak mindig a számításoknál a kerekítéssel.
2020. ápr. 6. 23:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg egy apróval mindig elszámolom magam így voltam például a térgeometriával is. Az átváltások is elég ha egy számot hibázol a mértékegységekben máris több vagy kevesebb,amit úgy elszámolsz mintha nem is lenne az adott feladatra az jellemző. Mondjuk mekkora lyukon fér be a kisegér. Számold ki az egér tömegét térfogatát. Ha meg van adva a sűrűsége és térfogata. XD meg mekkora az adott lyuk .
2020. ápr. 6. 23:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, szerintem jó lenne, ha egy kommentbe írnád le az összes mondandód, nem 5 részre tördelve :D. Discordon/messengeren szoktak az emberek így chatelni, nem gyakorikérdéseken.
2021. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!