Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Táblagép ami jó rajzoláshoz is?

Táblagép ami jó rajzoláshoz is?

Figyelt kérdés

Csoró vagyok, ezért csak egy táblakégep tudnék venni, és arra is hónapokik gyűjthetnék.

A samsung Galaxy tab s6-ot néztem ki. Van vkinek erről tapasztalata, hogy mégis milyen?

Egyetemre is szeretném használni,de valószínű laptom is kéne. 😣

Vmi olcsóbb, de jó minőségű tablet esetleg? Vki?

Animátornak tanulok és szeretném minnél előbb elkezdeni.( 9-es vagyok)


2020. ápr. 7. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Vegyél egy sima tabletet, vagy régi notebookot, és egy Wacom Intuos rajztáblát, ez talán a legolcsóbb megoldás. De készülj fel, hogy ha nem elég erős, lesz egy kis késleltetés. Bár nincs tapasztalatom benne, csak engem is érdekel a téma.


Ha ragaszkodsz egy új tablethez, szóba jöhet még pl. egy Windows-os Microsoft Surface Go, bár ez sem egy erőmű, és elég drága (bár olcsóbb, mint egy S6). Vagy egy Lenovo D330, ez elvileg leválasztható notebook, amihez külön kell venni aktív tollat, azt hiszem. Ha lehet használt is, nagyobb a választék.

2020. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!