Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a kaputelefon?

Miért nem működik a kaputelefon?

Figyelt kérdés

Kicsöngeni kicsöng, de mikor felvesszük a telefont tovább cseng, nem hallanak lent, nem tudom kinyitni az ajtót.

Én arra gondolok hogy a kagylónál a fehér biz bassal van a gond. talán van rajta egy rugó és az nem elég erős.

vélemény...

[link]

[link]

[link]

[link]


2020. ápr. 9. 17:05
 1/5 Szirty ***** válasza:
Igen. Van ott egy érintkező. Azzal lehet a baj.
2020. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ott van a rugó...

illetve az a fehér amit a kagyló lenyom ahogy benyomod, letol egy fehér szinű kis pöcköt. az le megy vele de a a fehér nem jön vissza

rugó csere vagy a műanyagot cseréljem? illetve a a féhér műanyagot lehet cserélni? hogy? hol tudok venni ilyent? műszaki bolt?

2020. ápr. 9. 17:37
 3/5 Szirty ***** válasza:

Nem így megy ez.

Kellene egy kis műszaki érzék hogy felismerd a problémát.

2020. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor melyik része lehet a gond?
2020. ápr. 9. 21:31
 5/5 Szirty ***** válasza:

Javasoltam hogy ellenőrizd az érintkezőt ami azt érzékeli hogy a kagyló letetted vagy felvetted.

Ha nincs valami kézi műszered és/vagy azt sem tudod hol az az érintkező akkor hívj valakit aki tudja.

2020. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!