Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telekomnál szeretnék TV-t...

Telekomnál szeretnék TV-t rendelni. Set top box-nál mit kell bejelölni?

Figyelt kérdés
A TV kiválasztása után az igénybejelentő oldalon van egy "Set top boxok havidíja" című sor. Itt azt kell megadni, hogy jelenleg hány set top boxom van, vagy azt, hogy hányat szeretnék még rendelni? Csak mert jelenleg van 3 és a TV vásárlás ellenére sincs szükségem még egyre, más célra lesz használva. Ha bejelölöm a 3 Set top boxot, akkor a havidíj (az új TV nélkül) felugrik 12052 forintra, viszont ennyit még sosem fizettem. Ez a magenta kedvezmény miatt van vagy a speciális kedvezmény miatt (nem tudom mire kaptam, de a számla internet részénél ott van). Tehát akkor ha bejelölöm a 3 jelenlegi set top boxot, akkor a továbbiakban sem kell a megjelenített 12052 forintot fizetnem, hanem abból is lejönnek a kedvezmények? Köszi a válaszokat, bocsi, ha kicsit zavaros csak igazából én sem értem az egészet...

2020. ápr. 11. 20:33
 1/1 gabesz147 ***** válasza:
Kitöltés közben hívd fel az ügyfélszolgálatot, ők hogy értelmezik ezt:-). (Szerintem, ha megjelenik az összeg, akkor nem kellene oda írni semmit, csak egy TV-ét veszel. Én a Diginél vagyok, de ott is az élőhang már többször hasznos volt:-). )
2020. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!