Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Helyre hozható-e a macbookom? 😂

Helyre hozható-e a macbookom? 😂

Figyelt kérdés
Van egy macbookom ami 2 éve "elromlott". Sajnos hülye fejjel össze vissza nyomkodtam és szerintem még magát a rendszert is letöröltem ha lehetséges ilyen(sajnos mai napig nem értek hozzá).Így a karantén alatt előkaptam hátha tudok valamit kezdeni vele.valaki tudna segíteni hogy más gépről, vagy iphoneról újra tudom e telepíteni?

2020. ápr. 14. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan helyrehozható, ha nem verted szét. De így, hogy nem tudni mit csináltál, meg hogy miért romlott el, én látatlanban nem mondok ennél többet.
2020. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bekapcsolod megy? Ha nem akkor lehet le van merülve. Ha le van merülve csatlakoztasd a töltőt.

Újra rakni meg újra tudod, ha minden kötél szakad.

2020. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen bekapcsol,egy fehér kép jön be egyből, majd egy boríték rajta kérdőjellel és ennyi.
2020. ápr. 14. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:

csináld meg először ezt:

Az NVRAM vagy PRAM alaphelyzetbe állítása Mac számítógépen

[link]

és ezt:

Az SMC alaphelyzetbe állítása Macen

[link]


aztán:

Ha a Mac indítás közben kérdőjelhez érkezik

[link]

[link]

2020. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,de sajnos ez se működik
2020. ápr. 14. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor kell egy pendrive macos-el és arról kell újratelepíteni

[link]

ezt meg lehet csinálni windowsról is.


ha újabb, Inteles a mac akkor tehetsz rá windowst is! :)

2020. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezer hálám 😍😘köszönöm!!
2020. ápr. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!