Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van tapasztalata valakinek,...

Van tapasztalata valakinek, Greenception GC9, GC16, GC16 Plus termesztő LED lámpával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
nem kell az oltás, hogy fűtermesztéssel itt nem illik cinkelni satöbbi, azért mert magyar vagyok nem feltétlen élek magyarországon vagy olyan helyen ahol tiltott lenne eme remek "gyümölcs"... Ha más márkával típussal van tapasztalata valakinek arra is kíváncsi vagyok természetesen, csak nekem ránézésre ez a legszimpatikusabb, de annyi féle fajta van, hogy nem tudom melyik lenne a legjobb választás

#növény #lámpa #LED #termesztés #termesztő lámpa #beltéri termesztés #növény lámpa #greenception
2020. ápr. 22. 13:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!