Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan problémával, hogy tableten nem lehet szöveges üzenetet küldeni, csak képet?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm keresett meg ezzel és nem tudtam neki segíteni, gondoltam megkérdezem itt.

Azt mondta mindegyik alkalmazásban próbálta és csak képet tudott küldeni.



2020. máj. 12. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme. Ha be tud írni egy címet és képet csatolni, akkor miért ne tudná begépelni a szöveget.
2020. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom én lokális képről van szó, azaz a tableten tárolt képet tudta küldeni, nem pedig feltöltött kép linkjét. DE egyébként vágólapra másolt linket belehet illeszteni billentyűzet nélkül is. Mert hogy feltételezem ez a probléma, nem? Nem írod le túl jól a problémát, de gondolom én az a probléma, hogy a virtuális billentyűzet nem jelenik meg. Ilyen előfordulhat. Megoldást nem tudok rá, hacsak egy gyári beállítás visszaállítása nem oldja meg, de szerintem a beállításokban a billentyűzet beállításaiban (nyelvek és bevitel) érdemes szétnézni, hátha ott van valami helytelenül beállítva.
2020. máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!