Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » H lehet YouTuben fel oldani a...

H lehet YouTuben fel oldani a korhatáros tartalmat telefonon ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 17:10
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
95%

A Gmail-fiókban megadott születési év alapján szelektál.

Egyébként Youtube-on a helyes ragozás és a mondatod elején van egy H betű, amit nem értek, emiatt először nem is nagyon volt kedvem válaszolni, annyira nem bírom az ilyen igénytelenséget.

2020. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább úgy, hogy eléred az adott korhatárt.
2020. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Pontosabban a Google-fiókra gondoltam természetesen.
2020. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Kérdező, te ezt nem fogod érteni, soha nem leszünk egy nevezőn.

Elmagyaráztad privát üzenetben a H betű jelentését, mert komolyan azt hitted, hogy nem értem. De itt nem erről van szó.

Nem akarom érteni. Különbség.

Hiszen pontosan azért neveztem igénytelenségnek, mert értem sajnos.

Egyik dolog, hogy fórumokon és ilyen fórumjellegű felületeken, ahol nem történik azonnali üzenetváltás (van idő rendesen írni) a Netikett alapelveinek megfelelően illik is normálisan írni.

[link]

Sok helyen a fórumszabályzatban is elő van írva, hogy nem idegesítheted az igényesebb fórumozókat, ilyen igénytelen megnyilvánulásokkal. A közösségi oldalak igénytelen megnyilvánulásaival.

Érteni kellene, hogy ez két sajátos világ.

Arról nem én tehetek, hogy a Facebook-nemzedék már a Netikettet sem ismeri.

Másik dolog, arról sem tehetek, hogy én még könyveken nőttem fel, magyar nyelvű irodalmon, így személyes sértésként fogom fel a magyar anyanyelvem ilyetén alázását.

Fogadjunk, hogy te ezt nem érted meg, talán nem is akarod.

2020. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!