Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple Watch seris 5 gps...

Apple Watch seris 5 gps minden hívásnál "Call failed" Ezzel mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Tehát tegnap vettem az órát, és kiszerettem volna próbálni a hívást, de azt írta ha kimenő ha bejővő hívást indítok, hogy Call failed (sikertelen hívás). Erre van valami megoldás? És zenét, hogy tudok hallgatni az órán telefon nélkül (airpodon)? Valaki valami segítség?

2020. máj. 19. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

reseteld a watchot korona és gomb nyomása hosszan apple logo megjelenéséig.

vagy csináld ezt: [link]



zenehallgatás beállításához pedig olvasgasd végig ezeket a hivatalos leírásokat:

[link]

[link]

[link]

2020. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telefon nélkül úgy tudsz zenét hallgatni, ha a telefonra letöltött zenéidet szinkronizálod a watch-ra. Ha nem ajánlja fel, akkor manuálisan kell megtenni. Ja és párosítsd a fülessel az órát 😊
2020. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és elektronikus sim-et is kell igényelni a szolgáltatódtól.Jelenleg ez csak a Telekomnál érhető el.
2020. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köazönöm szépen! Megoldpttam közben mindent.
2020. jún. 2. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!