Ipad vagy Macbook?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy egyedemi munkára Ipad Pro 2020 vagy Macbook air 13 lenne a jobb? a Macbook i5 ös procival lenne a tobbi alap. Az Ipad prohoz pedig vennék egy smart keyboardot es egy 2. generációs pencilt. Igy kb ugyanannyiba kerül. Egy videóba láttam https://www.youtube.com/watch?v=sTT-2Dfi9qI hogy már az ipad eljutott a Macbook szintjére vagy még tovább. Az lenne a kérdés hogy valami tervező program pl ahricad van e Ipadre es hogy melyiken fut jobban és hogy vágó program van e ipadre. Köszönöm a válaszokat!<3
2020. máj. 22. 13:58
A kérdező szavazást indított:
Ipad Pro
Macbook air
16 szavazat
 1/1 anonim válasza:
100%

A tervezőprogramot nem tudom sajnos, hogy van-e iPad-re, de videószerkesztőnek a LumaFusion tökéletes választás.


Egyébként ha valami speciálisabb szakra mész - akármennyire jobban szeretem az iPadeket javasolni -, MacBookkal a rendszer és a programok miatt szerintem jobban járnál.

2020. máj. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!