Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám újra tekercselni...

Hogyan tudnám újra tekercselni a hangfalamat?

Figyelt kérdés
Van kettő hangfalam amit újra kéne tekercselni. De mivel nem tudom hogy kezdjek hozzá így itt várok válaszokat azoktól akik esetleg értenek hozzá. Aki tudna segíteni azok írjanak privátba és le írom milyen típusú hangfalakról van szó stb.

#hangfal #tekercselés #Hangfal tekercselés #Hangfalak javítása
2020. máj. 23. 12:57
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%

Vannak hangszórójavító vállalkozások, egyik még a Youtube-on is megosztja a szakmai titkokat, azaz bemutatja, hogyan megy ez.

Valamikor régen én is csináltam ilyet egyébként.


----------------------------------------------------

[link]

Idézet:

– Regisztráció után nem kezdjük el a tagokat privát üzenetekkel bombázni, hogy “Kovács Pistike vagyok és sürgősen segítségre van szükségem úgyhogy vegyél fel ezen és ezen az MSN címen, majd segíts megoldani a problémámat csetelés közben”.

A fórum arra van, hogy írjunk bele, nem pedig társkeresőként szolgál. A fórumba írt kérdéseket és válaszokat mások is olvashatják és tanulhatnak belőle, már csak ezért is jobban megéri az ilyen jellegű segítségkérést publikusan intézni.

------------------------------

2020. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne ezért nem nagyon olvasok privátokat.

3-ból 2 elküld az anyámba, mert nem volt képes értelmezni a választ.

Vagy pont telibe találta valami mérséklelt gorombaság, de ahelyett hogy önkritikát gyakorolna, nekiáll anyázni.

2020. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!