Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IPhone tulajok! Melyik gyorstö...

IPhone tulajok! Melyik gyorstöltő éri meg legjobban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy néha az 5 wattos töltőt lassúnak érzem, ezért elgondolkodtam, hogy veszek gyorsabb gyári töltőt. Azonban nem tudom melyiket lenne érdemes.


A 12 wattos 6990 forint, jó vételnek tűnik. Azonban ott a 18 wattos 12 ezerért (valószínűleg máshonnan venném, szintén 7 ezer körül), viszont ahhoz kell Lightning - USB Type-C kábel is, ami újabb 7 ezer forint. A kérdésem igazából az, hogy ár-érték arányban mi a legjobb választás? A gyorstöltők közül az erősebbektől sem vonakodom, amennyiben ár-érték arányban jobbak.



2020. máj. 26. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért az iPhone tulajokat kérdezed?veszel egy utángyártott adaptert és belecsatlakosztatod a lightning kábeled egyből megvagy 4ezer alatt
2020. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

a 12 wattos az iPad töltő, de az nem gorstöltés szerintem, csak 2.4A-es töltést tud (Ha rá van írva a QC akkor tud gyorstöltést is)

A 18 wattos az az igazi gyorstöltő (QC) amit a 11-hez és 11 prohoz adnak. Ez tényleg gyors, nagyon hamar felnyomja a telefont.

de ahogy írtad kábel is kell hozzá. és nem az usb c miatt, hanem a QC miatt. A QC-s gyorstöltőkhoz QC kompatibilis kábel is kell (nem csak iPhoneoknál!)

2020. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm!


Azt tudom, hogy a 12W az nem gyorstöltés. Igazából az a fő kérdésem, hogy a 18W gyorsabb-e annyival, hogy megérje hogy megérje azt a 7-10 ezres felárat.

2020. máj. 26. 10:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Illetve ha esetleg a 30W jobban megéri ár-érték arányban, vagyis ha tölti annyival gyorsabban, mint a 18W :)
2020. máj. 26. 10:37
 5/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán hány vattot támogat a telefonod?
2020. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
30-at.
2020. máj. 28. 22:47
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor vegyél 30wattost
2020. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Épp ez a kérdés, hogy tud-e annyival többet, hogy kifizessem érte azt a +6 ezret. Mármint hogy mennyivel gyorsabb, de ha két különböző ember leírja, akik közül az egyik 18, míg a másik 30W-os töltővel rendelkezik, hogy mennyi alatt van 0-ról 100-on, az is tökéletesen segitene! :)
2020. máj. 29. 00:27
 9/9 anonim ***** válasza:
2020. máj. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!