Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Apple AirPods-nak tényleg...

Az Apple AirPods-nak tényleg jó a hangminősége, vagy csak a harapott alma meg a vezeték-nélküliség miatt ilyen drága?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2020. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz a hangzása, de nyilvánvaló, hogy vannak nála jobbak! (De hát az Apple rajongók úgy is megveszik).


De abban az esetben, ha nem vagy Apple felhasználó, és csak a fülhallgató kinézete tetszik, én semmiképp nem ajánlom, mert fölösleges pénzkidobás lesz. Keress valami kinézetben az Apple füleséhez hasonlót, hidd el, jobban fogsz járni! (Nyilván most nem a kínai klónokról beszélek).

2020. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az okosak a funkcionalitás miatt veszik a buták meg mert menő a hangzás nem annyira jó mint a vele egy árban lévő másik fülesek de hívásra több mint tökéletes ha iphoned van
2020. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 savanyújóska ***** válasza:
Is-is. Egyrészt, az, hogy egy ilyen fülessel normálisan tudj telefonálni, drága, mert több mikrofon és zajszűrés kell hozzá, ez a kategória eleve 40-nél kezdődik, másrészt meg Apple, ami egyrészt pejoratívan minden, ami miatt szidni szokták, másrészt meg a beleölt munkaórák, hogy kényelmes legyen használni és pöccre működjön. Én nem vennék, mert nem szeretem a fülből kilógós designt, de nem is égetem el, ha valaki Applet vesz, egyszerűen mások a prioritásaink :) (Volt MacBook Air-em fél évig és imádtam, de nekem annyi pénzt annyi tudás nem ér meg.)
2020. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy ennyire kis cuccnak nyilvánvaló nincs akkor hangja, hogy letépje a fejed, de bőven jó! és kicsi és nincs drót és könnyű. engem megvett

Az első generációt használom amióta megjelent.

2020. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:

Mihez képest?

Az Apple elég korrekt termékeket csinál; persze a BT és a mérete miatt mindenképpen kompromisszumokra kell számítani. De eleve mobiltelefonhoz tervezték, ahhoz tökéletesen megfelel...

Nyilván vannak sokkal szebb hangú fülesek is, de ezek előnye n feltétlenül jönnek ki, amikor egy mobiltelefon a forrás.

2020. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Apple fan.Nekem Airpods 2-esem van, a funkcionalitás miatt vettem meg. Három hónapig rendesen működött, majd hol a bal, hol a jobb oldali füles nem akart tölteni. Sokszor kapcsolódni sem. Mai fejjel nézve soha nem vennék meg ennyiért egy ilyen gagyi ragasztott műanyag eszközt.
2020. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!