Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan tényleg van hogy egy...

Olyan tényleg van hogy egy Powerbank nem tud kezelni, jobban feltölteni egy cellát csak egy bizonyos számú mAh-ig?

Figyelt kérdés
Ebay-en néztem olyan powerbankokat amikben nincs akku hanem nekem kell venni külön és tudom benne cserélni őket mint egy távirányítóban. Találtam olyat hogy egy darab 18650-es cella kell bele de csak 2600 mAh ig képes kezelni a leírás szerint. Ilyen tényleg létezik hogy egy nagyobbat tényleg ne tudon feltölteni?

2020. jún. 4. 10:22
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

Nagyobbat is fel tud tölteni, csak mivel maximalizálva van benne a töltőáram, az hosszabb ideig fog tartani a feltöltés.

Viszont egy darab 18650-es cellával nem mész sokra.

Párhuzamosan kell bele tenni többet.

2020. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:

így hosszabb ideig, bocs

:-)

2020. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez egyébként olyan amibe csak egyet lehet tenni. Rendeltem olyat is amibe hatot lehet tenni csak az még nem jött meg. Ezt viszont szüleim rendelték, csak most néztem mit írnak róla és azt írják hogy egy darab 2600 mAh akku kell bele.
2020. jún. 4. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!