Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ipad elég lenne (fog)orvosi...

Ipad elég lenne (fog)orvosi egyetemre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jobb a laptop, de az ipad felé jobban húz a szívem, mert könnyebb számomra cipelni ha kell.. Meg hát olcsóbb is lenne. Van olyan dolog amit ne tudnék megcsinalni ipaden? Természetesen vennék hozzá smart keyboardot ha jegyzetelni akarok.

2020. jún. 11. 20:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%
Szerintem teljesen jó, sőt elárulom, hogy még egy sima jegyzetfüzet és toll is megteszi. :D
2020. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze
2020. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Én pont most vettem, én kereskedelem és marketingre fogok tovább menni. Mindent tökéletesen tudok rajta csinálni. :D Annyit még mondok, h szerintem apple pencilt is vegyél hozzá. :) Ja és ha hordozgatni fogod, akkor inkább a kisebbet ajánlom (11 colos), bár nem is olyan kicsi ez sem.
2020. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De azért azt az “olcsóbb is lenne” kifejezést gondolt át. Jó, én a pro-t vettem, és a 2020-ast, hogy ne legyen vele problémám, és így is kb. 400-500 ezer volt összesen. De ha említetted a smart keyboardot, akkor gondolom te is a pro-t nézted.
2020. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Laptop kb 200000 ft fele annyiba kerül mint egy almás tablet,
2020. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ipad Air-t tudom ajánlani ha nem szeretnél pro-t. Én is csak ezt használom de a Neptunhoz azért biztosabbnak érzek egy számítógépet :D Legalábbis tárgyfelvételre stb, ahol nagy a versengés azt szoktam használni de az évi pár alkalom.
2020. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát olcsóbb, mintha egy MacBook-ot vennél, az biztos, és végül is bőven elég, szerintem még Pro sem kell, a legújabb generációs "sima" iPad is igen jóféle, és van hozzá billentyűzet, úgy számoltam, hogy kb. 300-ból a legnagyobb, SIM-et is fogadó modell + billentyűzet + pencil meg is van.Ez pedig bármelyik ultrabook-nál olcsóbb konfig, és egyik sem tud sem az üzemidejével, sem a hordozhatóságával versenyezni. Aztán ha nagyon kell valamihez PC, van a könyvtárban mindig..
2020. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom mi ez a laptop/tablet mánia. Végzős hallgató vagyok, jegyzetelésre a papír is elég volt, a doksik olvasására meg egy irodai laptop is megteszi.

Órára szerintem teljesen felesleges bármilyen digitális eszköz.

2020. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én vettem a laptop mellé egy tabot, mert azon sokkal könnyebb volt a csillió pdf-et megnyitogatni, vagy azon olvasni őket mint gépen.Nálunk elvétve volt csak olyan aki azon is jegyzetelt volna,de ha neked az megy olyan gyorsan mint papírra kézzel akkor miért ne :D legalább nem kell lapokat meg füzeteket venni.
2020. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem órára gondoltam vinni. Ott én is lapra írnék (gondolom jó csúnyán) és otthon szerkeszteném meg magamnak ipaden. Meg azt használnám tanulásra minden szinten. Csak félek, hogy esetleg lesznek olyan dolgok, amiket egy tableten nem tudok sehogy sem megoldani, vagy nagyooon macerás. Mert akkor tényleg egy olcsóbb laptopot vennék már, csak nekem fontos lenne ez a rendszer, egyrészt mert sokkal jobban szeretem, másrészt mert például a mobilommal, meg mindennel amim van ez kompatibilis és ez nagy könnyebbség lenne olykor. Ha meg remélhetőleg egyszer eljönne a szakdolgozat ideje nyilván vennék egy rendes laptopot, meg addig még annyi mindem változna. Mert hát azt tényleg nem le már kellemes ezen írni :D
2020. jún. 23. 05:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!