Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megbízható LED izzót keresek,...

Megbízható LED izzót keresek, ami nem megy tönkre hamar. Milyen márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hónapja vettem a sparban Simpex Basic LED izzókat. Az első héten kiégett egy, aztán pár hét múlva egy másik, tegnap pedig a harmadik. Így a 12 izzó 25%-a mindössze 3 hónap alatt tönkrement (világít, de kb. huszadannyi fényerővel, mint kéne, teljesen sötét tőle a szoba - kép: [link] mikor 15.000 óra és 20.000 fel/le kapcsolás van a dobozon feltüntetve...

Eredetileg azért ezt vettem, mert akciós volt és úgy kb. feleannyiba került, mint más márkák... de, ha ennyit ér, szívesen fizetek többet érte. Netes rendelés is szóba jöhet. Köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 28. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötekedésnek szántam bocs, csak felidegesített, hogy ezt szakvéleménynek nevezed.

Igaz én csak villanyszerelő vagyok, de engem nem izgat ki minek nevezi.

2020. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Szakvéleményt részben ironikus értelemben gondoltam, azért nem kell mindent teljesen szó szerint venni.
2020. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#6

Amit írtam a garanciáról, ahhoz nem kell sem számla, sem garlevél.

Az oldalon (lumenet.hu) regisztrált vásárlóként vásárolsz, akkor az összes régebbi rendelésedet meg tudod nézni. A garanciális hibabejelentő űrlapra beírod a rendelés számot, a lakcímedet, és a többi a cég és a futár dolga. De, mint mondtam, az első szériás 60-as fényforráson kívül soha nem volt gondom velük, nem kellett garanciáztatnom.

2020. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem a V tacon kívül a többi minőségével nem volt bajom: már pár éve hazsnálom őket
2020. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
6-os:nem a hagyományos izzót akarom fikázni,de nekem amíg azokat használtam,messze nem bírta 1db 5évig. 1max két évig.A ledből a Vtacot leszámítva a többi 2-3-4éve megy már. És még nincs bajuk. Így van értelmük,mert ha bírják,akkor átlag 2év múlva megtérülnek.
2020. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!