Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik AA méretű újratölthető...

Melyik AA méretű újratölthető akkumulátort érdemes venni?

Figyelt kérdés

Egérbe. Elfogadható ár, elfogadható minőség, amit keresek.


Köszi!


2020. jún. 30. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

panasonic eneloop a legjobb!

de van vartám is azok is jól vírják egében, billentyűzetben.

2020. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, tényleg az Enloopról olvastam valahol, hogy elég jó. Köszönöm!
2020. jún. 30. 21:17
 3/10 A kérdező kommentje:
+e
2020. jún. 30. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

A Lidl-ben szokott lenni akciós újratölthető akku, 1199 forint 4 db. Már majdnem kidobtam az egyik fejlámpámat, baromi jó fénye van de piszok gyorsan lemerült a 3 db Eneloop AAA akku, amivel korábban használtam. A Lidl akkuival ég és föld a különbség.

Van egy időjárás állomásom, ami tud világítani is néhány másodpercre, még sötétben leolvasom a kijelzőt. Ezt a funkcióját az Eneloop akkuval nem kell sokat használni, néhány alkalom után már alig világít. A Lidl akku itt is köröket ráver az Eneloop akkukra.

2020. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Lidlis akku a Tronic. Olvastam róla. Hát nem dicsérték agyon.
2020. jún. 30. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Ikeás Ladda. Az tulajdonképp Panasonic Eneloop átcímkézve Ikeásra.

Csak sokkal jobb áron.

2020. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

na megjöttek az okosok akik 100 forintért vesznek elemet ami visszafelé hajcsa Paksot...

van ilyen haverom... mindent "ócó"-ért vesz utána meg hozzám hordja mert bedöglenek neki pár hét után.

2020. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4. "A Lidl-ben szokott lenni akciós újratölthető akku"


Ezek szerint van nem újratölthető akkumulátor is?


Melyik a legjobb? Ez sajnos csak a használat során derül ki. Nekem volt már többféle (Energizer, Varta, Tronic, Sony, GP...). Mindegyik közt voltak jobbak és rosszabbak. A japán és kínai gyártású Energizer közül a kínai bírta tovább. A Varta-k közül sok igen hamar legyengült. Érdekes, hogy a 2003-ban vett két kínai gyártású 1800 mAh-s GP, még most is jó, de lehet, hogy csak szerencsém volt velük. Úgyhogy én egyik gyártóról sem mondok se jót se rosszat.

Az Eneloop-ról azt írják, hogy nagy az önkisülési ideje, vagyis sokáig megtartja a töltését. Ha ez igaz, akkor az egérbe ilyen felel meg, mert itt kicsi az áramfelvétel, a lemerülés idejét lényegében az önkisülési idő szabja meg.

2020. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

A LIDL akkut dicsérő ember konkrétan hazudik. AZ Eneloop jelenleg a legjobb akku a piacon, és ez ténykérdés. Ki lehet mérni a kapacitását, belső ellenállását, messze a legjobb. Utána van jó messze a Varta, ami még használható, a többire (LG, stb) szót sem érdemes vesztegetni.

Az illető bizonyára szándékosan trollkodik. Vannak itt páran, akik direkt rossz választ adnak, nem csak ebben a témában, az autósban is írnak olyan kártékony dolgokat -nem iróniába csomagolva- hogy ha valaki megcsinálja, megnézheti magát.

2020. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, fotós fórumokban bizonyos Tronic akkukról (az a LIDLes) igen kedvezően nyilatkoznak, azt mondják, az árát megéri. Van, aki összehasonlítja az Enelooppal. Van, aki ezt túlzásnak érzi.


De én is Eneloopot használok, mostanában lettek 10 évesek a legrégebbiek, jól teljesítenek, az akkortájt még vásárolt Energizereket kidobtam már évekkel ezelőtt, mikor a 2000 mAh-ból mutattak 600-at.

2020. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!