Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Galaxy Buds PLus fülhallgató...

A Galaxy Buds PLus fülhallgatót kintfelejtetem az esőben, a bal bud halkan szól mit lehet teenni?

Figyelt kérdés
A jobb oldali tökéletesen működik, az applikációban a toknak és mind a kettő fülhallgatónak kiírja a töltöttségét.

2020. júl. 3. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltasd ki valakivel. Nekem is volt már olyan hogy úgy éreztem hogy ez egyik halkabban szól miután lejtettem, de jó volt csak elhitettem az agyammal hogy lett valami baja. Viccesen hangzik de tényleg van ilyen. Ha pedig tényleg halk rakd be egy napig egy tál rizsbe. Ha ez sem jó vidd vissza hátha elhiszik hogy tönkrement. Hallottam már olyat hogy meg se nézik mi baja hanem hozzád vágnak egy másikat. Es az nem is egy buds volt hanem egy 100.000 senheiser.
2020. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :)
2020. júl. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!