Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hid lámpát kötöttem össze...

Hid lámpát kötöttem össze trafóval , a trafón kék-barna volt a sorrend a kábelezésnél balról jobra, de a foglalatban 2 kék kábel volt közötte a földelés, öszekötöttem kék barna sorrendben, működik , gondolom teljesen mind 1 a sorrend a foglalatnál ?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 14:52
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
62%

Ha ez valami soros fojtótekercses gázkisülőlámpa, az eleve nem trafó.

A tekercs két kivezetése felcserélhető.

"Hídlámpa" egy szó.

"Mindegy" szavunkat úgy írjuk, hogy anyád magyar nyelvét nem csúfolod meg.

2020. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi , ezzel beljebb vagyok, igen gázkisüléses lámpa.Nem volt célom a magyar nyelv megcsúfolása , korlátozva van a kiírható karakterek száma a kérdésnél, HID angol rövidítés , hídlámpa szó olyan nem hiszem hogy van , te is vétettél helyesírási hibát ,ne bánts légyszíves. Köszi a választ még egyszer!
2020. júl. 27. 17:24
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

HID lamps, valóban találkoztam ezzel a rövidítéssel, ami nagybetű ugyebár.

Ha tisztességesen, nagybetűvel írtad volna, akkor nem tévesztettél volna meg és valószínűleg beugrott volna, hogy valahonnan ismerem ezt a rövidítést.

2020. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Egyébként érthetetlen ez is, amikor a karakterkorlátra hivatkoztok, hiszen a főcím korlátozása eleve jogos.

Az jelenik meg a témalistában, rövidnek is kell lennie.

A részleteket a főcím alatt szokás kifejteni, a másik rovatban.

Arról nem beszélve, hogy még utána is be tudod írni a témába, mintha válaszolnál "önmagadnak", további megjegyzésként.

Hihetetlen néha, miket magyaráztok...

2020. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!