Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A led szalagokról lenne...

A led szalagokról lenne néhány kérdésem. Aki ért hozzá, segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem van egy led szalagom amit a plafonra szeretnék majd felragasztani, de előtte lenne néhány kérdésem. Láttam hogy a neten van ilyen bluetooth led szalag kapcsoló, aminek segítségével a telefonnal tudod a szalagot irányítani.

Na most,ha ezt bekötöm akkor telefonnal és a led szalag távirányítójával tudom kezelni egyszerre? Vagy ehhez külön kell venni valami elosztót?

Illetve láttam hogy nem csak bluetoothos van hanem van wifis is. Mi a különbség a kettő között? Még egy kérdésem lenne, tudtok e ajanlani valami technikát a a szalag monitor mögé helyezésére, hogy az végképp ne jöjjön le.

Válaszokat köszönöm! ❤️



2020. aug. 3. 10:21
 1/1 anonim válasza:
www.ledvonal.hu
2020. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!