Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aki elégedett a szolgáltatóval...

Aki elégedett a szolgáltatóval, az melyiknél van? Telenorról szeretnék váltani.

Figyelt kérdés

Digi sim kártyám is van, de annyira nem vagyok attól sem elájulva, hogy elsődleges és egyetlen legyen.


Tehát Telekom és Vodafone között vacilálok.


2020. aug. 9. 15:42
 1/10 anonim válasza:
100%

Attól függ, milyenek a telefonálási szokásaid. Én Vodafone Tuti tarifán vagyok, feltöltőkártyás. 19 Ft/perc ill. SMS. Netet külön veszek hozzá, havi 300MB kb 600 Ft-ért asszem. Nekem ez megfelel, alig telefonálok, mobilnet is elég (takarékos vagyok vele, mert ez nyilván csak üzenetekre elég, de nem kell több, mert a legtöbb helyen van wifi). Így kb 10 000 egy év. De mint láthatod, minimális igényeim vannak, erre ez megfelel. A szolgáltatás minőségével nem volt gondom, árban pedig jobbat nem találtam.

Digivel milyen tapasztalataid vannak? Anno azzal szemeztem.

2020. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Akkor inkább Telekom. A Voda most "rongyosra dolgozza" magát azért, hogy megfelelő minőségben tudja integrálni a volt UPC eszközparkját a sajátjába.

Ha jót akarsz, akkor hozzájuk nem mész a következő 1-2 évben, míg úrrá nem lesznek a káoszon.

2020. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Jelenleg én is a Vodafone tuti tarifáját használom.

Nekem sincsenek rossz tapasztalataim vele.

2020. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Telekom hálózata rendben van, de az ára nem tetszik. Megyek majd a Digihez amint lejár a hűség, bár sokfelé járok az országban, egy kivétellel mindenhol van lefedettségük, a korlátlan net ennyit megér. Csak kivárom az ingyenesség végét (úgyis májusig van hűségem a T-nél), hogy megéri-e, de van egy sejtésem, hogy bőven a másik három alatt lesz az ára.
2020. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Telenornál még a tesztüzemes Digit is jobban szeretem. A Digivel csak annyi bajom van, hogy látszik rajta, hogy a három nagy szolgáltató nem engedi érvényesülni. A nettel és térerővel is akadt már problémám. De ez legalább ingyen csinálja. Kíváncsi vagyok mennyibe fog kerülni januártól.
2020. aug. 9. 16:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem a Vodánál szimpatikus a Go Mini tarifa. 100 perc belföldön + 2 gb net 2990 Ft. Telenornál ennyiért 1 gb net van. Telekomnál meg a domino most + net maraton tetszik. Egyedül ennél láttam olyan netet, amit addig használok, ameddig el nem fogy.
2020. aug. 9. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Vodafone

Az ügyintézésük is ezerszer szimpatikusabb, mint a Telekomnál. Soha többé Telekom!

2020. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem feltöltős Telenor Kártyás tarifám van, de azt most augusztus 18-tól kivezetik (eredetileg áprilistól akarták, de a COVID miatt még maradt).

Az eddigi 19 Ft-os SMS és percdíj helyett 25 Ft lesz: ja, írták is, a piaci igényekre reagálnak éppen. Az eddigi Klikk mobilnet-csomagot is kivezetik (1050 Ft/hó).

Azt azonban nem sejthetik, hogy már ott figyel a család minden mobiljában az "ingyenes" Digi tesztkártya, így egymást ingyen hívjuk, mindenki mást 5 Ft-ért (januárig, legalábbis), mobilnet (amerre mi járunk, ott van térerő), ingyenes. Szóval rajtam buktak a Telenornál a tarifaváltással...

Ha nem sikerül az idők végezetéig szivatniuk a Digi-t a frekvenciákkal, akkor végleg elköszönünk.

2020. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7:

Valamikor régebben szükségem volt az ügyfélszolgálat segítségére, és természetesen egy cuki hangú csajszi vette fel a telefont. Szóval tényleg szinpatikusabb az ügyintézés, ezért is megérte megvenni (Azért nem előfizetni, mert feltöltőkártyás vagyok :))

2020. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én telekomos vagyok, nem volt baj vele.
2020. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!