Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen hordozható napelemes...

Milyen hordozható napelemes töltőt tudtok ajánlani? ami be is vált!

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami nem leszívja a készülék akkumulátor szintjét, hanem töltésre is képes. És nem is olyat, ami 1 hét alatt tud 25%-nyit tölteni telefonra.

Tehát egy valóban működőt szeretnék.

Lehet kinyithatós is, mármint több blokkból álló, hogy a hatékonyságot növelje.

De ami a legfontosabb: Egy jó termék legyen.



2020. aug. 23. 19:07
 1/4 anonim válasza:

Én vettem egyet ebayről. Nem telefont töltöttem vele, hanem a hordozható töltőt és nagyon bevált.

A teljesítményét nézd, de ilyen elvárásokkal, ami neked van, aligha találsz olyat, ami tényleg napelemes😂😂

Ja igen, és 10k+ körüli összegben gondolkozz. Még ha aliexpressről is jön

2020. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet.
2020. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy értékelhető töltési sebességed legyen, legalább 10W kell.

Egy olyan napelem, ami ennyit tud, kb. 40x20 cm, ami már erősen túllépte a hordozhatóság kényelmes méreteit.

Ez is csak tűző napon, pontosan a napsugárásra merőlegesen tudja a 10 wattot.

2020. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es! Én már feladtam a külföldről való vásárlást. Sok terméknél megtapasztaltam, hogy gagyi.

Viszont abban igazad van, hogy nem lesz olcsó egy jó minőségű, ami rendben is van.


Pontosítok: A hordozhatót úgy értettem, hogy összecsukható (nem úgy, hogy telefon méretű).

[link]

2020. aug. 25. 20:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!