Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple Watch nem akarja felolda...

Apple Watch nem akarja feloldani a MacBookom. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Folyamatosan újra és újra beállítom a Rendszerbeállításokban, de nem oldódik meg a probléma. Régen is voltak vele gondok. Beállítottam, működött, de ha egyszer nem volt rajtam (pl. töltőn volt), akkor mintha elfelejtette volna és újra be kellett állítani, hogy feloldódj az óra is.

Jó pár hónapja viszont sohasem oldja fel. Bárhányszor állítom be újra, semmi.


2020. szept. 8. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

[link]


"Az Apple tökéletes, nem romlik el, kapja a szoftveresen frissítéseket, biztonságos egyszerű rendszer." - mondta, ezt egy Apple felhasználó, miután kifogyott az iPhoneja.


Pár perc és ez a válasz 0%-os piros karikával fog díszelegni legelől. :)

2020. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam, legtöbbet megpróbáltam (kivéve a szétkapcsolást), de nem sikerült megjavítani a helyzetet.
2020. szept. 8. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!